Anahtar Teslim Solar Çatı Kaplama

Solar teknolojisini estetik çatı kaplama seçenekleriyle birleştiren firmamız, elektrik problemini çözüyor. Yenilenebilir elektrik üretiminde pratik çözüm sunan firmamız, sertifikalı hizmet sunmaktadır. Solar elektrik işlemlerinde devlet katkısı alabilmeniz için sertifika gerekir.

Kısa Sürede Teslim Ediyoruz 

Proje için ilk aşamada binanın ihtiyaç duyduğu elektrik miktarı hesaplanmaktadır. Bu aşamadan sonra çatının durumu incelenmektedir. İhtiyaç duyulan elektriği karşılayacak panel, bu aşamada ortaya çıkıyor. Avrupa standartlarında hazırlanan panellerimiz, özel santral sistemine bağlıdır. 

 Elektrik ihtiyacına göre panel temin eden ve montaj işlemini bu konuda yetkili elemanlara yaptıran şirketimiz, elektrik faturası ortadan kaldırıyor. Doğa dostu bu enerji insan sağlığı için her hangi bir problem çıkarmıyor. Aynı zamanda ülke enerji krizine çözüm niteliğindedir. Ankara anahtar teslim solar kaplama işlemleri için bizi her zaman arayabilirsiniz. Ekiplerimiz resmi prosedür ve proje hakkında gerekli bilgileri sunacaktır.

Solar Çatının Avantajları 

1- Maksimum elektrik tasarrufu sağlar. 

 2- Çatınızın estetik görünümü bozmaz. Paneller çatının görsel yapısı ile uyumlu bir şekilde montajlanır.

 3- Kısa zamanda kendin amorti eder. 

 4- Bu sistem, bütün çatılara sorunsuz bir şekilde uygulanabilir. 

 

 Güneşin elektrik üretme özelliğini mekanlarınıza taşıyan firmamız, zamanında proje teslimatı gerçekleştiriyor. İstanbul anahtar teslim solar kaplama işlemlerinde, aynı titizlikle çözüm üretmeye devam ediyoruz. Panellerimiz neme karşı izolasyon özelliğine sahiptir. Sertifikalı ve garantili özelliklere sahiptir. Deneyimli personelimiz, zamanında panelleri teslim etmektedir. Paneller ayrıca garantili özelliklere sahiptir. 

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×