Hakkımızda

SNK Solar Enerji hakkında

Bir güneş panelleri üreticisi olarak  güneş enerjisine güven vermek istiyoruz. Sürdürülebilir bir ortamda yaşamak istiyoruz. İklim değişikliği ile mücadele etmek istiyoruz. Bugün başlamak ve size çözümün nasıl bir parçası olabileceğinizi göstermek istiyoruz. Dünyayı değiştirmek için bir yolculuğa bize katılın.

Her gün, SNK Solar Enerji dünyanın her yerindeki müşteriler için iş başında. Uzun vadeli güvenilirlik ve kalite ile başından beri misyonumuzun özünü oluşturmaktadır. Aslında, gerçek dünyada kullanımda test edilen SNK Solar Enerji solar modülleri, 30 yıldan fazla sürekli kullanımdan sonra bile minimum güç bozulması göstermiştir.

Küresel enerji tüketimi arttıkça ve uzak bölgelerdeki insanlar hala elektriğe erişimi olmayan canlılar yaşarken, SNK Solar Enerji güneşi toplumumuzun geleceği için çok önemli görüyor.

Potansiyelini herkese getirmek için, yatırım yapmaya ve yeniliklere tam hızda devam ediyoruz. İşte birçok avantajımızdan bazıları şunlardır;

Global Yaklaşım

Deneyimli global ekiplerimiz, güneş enerjisi projelerinin gigawatt’larını hayata geçirmek için geliştiriciler, EPC’ler, distribütörler ve güneş sistemi entegratörleri de dahil olmak üzere çeşitli endüstri ortaklarına yardımcı oldu. Küresel enerji endüstrisinde başarılı olmak için ne gerektiğini biliyoruz. Şirketinizin güneş enerjisi projesini başarılı bir hale getirmek için beklediğiniz yerel bilgileri ve küresel gelişmişliği sunuyoruz.

Müşteri servisi

Bir güneş paneli üreticisi seçtiğinizde, yalnızca bir elektrikli ekipman parçası seçmezsiniz; Yıllarca süren bir ilişkiye giriyorsunuz. Türkiye’nin dört bir yanındaki ofislere yayılmış yerel müşteri destek ekiplerimiz, güneş enerjisi projelerinizi hayata geçirme ve uzun vadeli performans sağlama ile ilgili benzersiz zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olmak için proaktif ve duyarlıdır.

SNK Solar Enerji, SNK Şirketler Grubu’nun bir yan kuruluşudur.

SNK Şirketler Grubu bir aile şirketi olmasından dolayı SNK Solar Enerji’nin tarihinde büyük bir adım oldu. Türkiye’nin en büyük küresel güç ve inşaat firmalarından biri olarak ve diğer birçok ürünle birlikte iletim ve dağıtım donanımı üretmektedir. Güneş enerjisiyle günlük hayatınızı güçlendirmek için SNK Solar Enerji’ye de güvenebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×