Kalite Politikamız

Günümüzde enerji üretmek, en büyük sorunlardan bir tanesi haline gelmiştir. Bu nedenle Türkiye’de güneş enerjisini, tüketicilere sunmak amacıyla kurulmuş olan şirketimiz, tamamen müşteri odaklı bir politika takip etmektedir.

Güneş enerjisi, yenebilir, çevreci ve maddi yönden de uygun fiyatlar bulundurmaktadır. Bu sistemlerin doğru kurulması önemli olduğu gibi, açısının da düzgün olması, kurulan yerin en çok verim alınacak yere kurulmuş olması en önemli konular arasındadır. Bünyesinde sektöründe uzman ekipleri ve profesyonel mühendisleri bulunan firmamız, kendisinden solar enerji hizmeti talep eden kişilerin tüm ihtiyaçlarını dinleyerek, sistemin kurulacağı yeri ayrıntılı olarak incelemektedir. Ardından en iyi konum ve açı tespit edilerek, hızlı bir şekilde montaj yapılmaktadır. Bu konuda hızlı ve temiz çalışmakta olan ekiplerimiz, herhangi bir mağduriyete yer vermemektedir.

Kendisinden herhangi bir hizmeti edinmek ya da bilgi almak amacıyla iletişime geçen tüketicileri ile ilgili ve güler yüzlü davranmakta olan firmamız, doğru ve gerçek gereksinimleri tespit ederek, gereksiz ve zorunlu olmayan noktalarla asla ilgilenmemektedir.

Güneş Panellerimiz Hakkında Müşteriler

“Çok teşekkür ederim! Bu proje sırasında görüştüğümüz her kişi, uzman bir profesyoneldi. Montajcıların işi doğru yapmak ve daha sonra her şeyi temizlemek için gösterdikleri özen beni çok etkiledi. Siz benim bildiğim en iyisisiniz. Teşekkürler!”

Muttalip GÜLER, Proje ve Uygulama

“İlk telefon görüşmesinden sonuncuya kadar herkes yardımcı olmaya çalıştı. Tüm taleplerimiz dikkate alındı ​​ve projeye dahil edildi. Kurulum işlemi şaşırtıcı derecede pürüzsüzdü. Sizi bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim.”

Fatma KAYA, Proje ve Uygulama

“Tamamen şebekeden ayrılmaya karar verdim ancak nereden başlayacağımı bilemedim. Bu firma destekleriyle projem gerçekleşerek öteye gitti, projenin bütün karmaşıklıklarını benimle birlikte yürüttüler. Şimdi, tam ihtiyacım olanı aldığımı güvenle söyleyebilirim. Harika bir iş çıkardınız! ”

Mustafa SELİM, Proje ve Uygulama

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×