Referanslarımız

Güneş enerjisi, son yıllarda büyük bir önem kazanmış olan enerji türleri arasında bulunmaktadır. Bu sistemlerin önemleri, ülkemizde de önemli ölçüde artmıştır. SNK Solar Enerji olarak, Türkiye’nin dört bir yanında bireysel ve kurumsal olarak oldukça önemli projelerde yer alarak, çözüm ortaklığında bulunmuştur. Bunlar arasında Eskişehir TAİ, Soma Termik Santral, İstanbul Havalimanı ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi gibi kurumlar yer almaktadır.

Solar enerji sistemleri bazında çözüm sunduğumuz tüm projeler, sektöründe profesyonel mühendisler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede sistemler kurulmadan önce güneş enerjisinden en üst verimin hangi noktada olacağı ayrıntılarla incelenerek, ardından kurulum gerçekleştirilmiştir. Böylece kurulan tüm sistemlerde elektrik üretiminde alınan sonuç da en üst seviyede olmuştur.

Evlerde ve özellikle kurumsal yerlerde kurulum işleminin hızlı ve temiz bir şekilde olması, en önemli ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bu sayede enerjiden tasarruf edildiği gibi, ekonomik anlamdan da kâr mümkün olmaktadır. Bu nedenle SNK Solar Enerji, misyonları ve politikaları arasında en hızlı çözüme ulaşarak, istenmeyen kayıpları önlemektedir. Tüm projelerimizde öncelik olarak doğru ve gerçek gereksinimler tespit edilerek, bunların üstlerine yoğunlaşılmaktadır.

Bu çerçevede Eskişehir TAİ, Soma Termik Santrali, İstanbul Havalimanı ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde elektrik enerjisi bakımından kısa sürede kurulum kısa sürelerde yapılarak, tasarruf sağlanmıştır.  Kurulumların en iyi noktalara yapılması sayesinde bu yerlerde alınan verim de en ileri noktaya taşınmıştır.

 

 

 • Eskişehir Tai
  bg
 • Soma Termik Santral
  bg
 • İstanbul Havalimanı
  bg
 • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi
  bg
Call Now ButtonHemen Teklif Al
×