SNK Yapı Market

Kuruluşlarımız arasında yer alan SNK Yapı Market, kurumsal bir şekilde üreticiden tüketiciye yapı malzemelerini satmaktadır. Burada fabrikadan ve stoktan teslimat yöntemleri ile doğrudan ya da interaktif bir ortamda hizmet verilmektedir. Bu hizmet sağlanırken satış öncesinde ve sonrasında nakliye, danışmanlık, teknik destek ve uygulama gibi konularda yönlendirmeler de firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

SNK Yapı Market, tüm bu hizmetlerinde kaliteyi kendine bir misyon olarak edinmektedir. Bu çerçevede kendi sektöründe lider yöneticiler ve profesyonel bir kadroyla hizmet verilmektedir. Hizmet sunmakta olduğu müşterilerini ekonomik anlamda da düşünmekte olan SNK Yapı Market, kendisini tercih etmiş olan kişilere sektördeki en düşük ücreti sunarak, yüksek kaliteli hizmetiyle en üst derecede verimi ve geliri kazanmalarını sağlamaktadır. İhtiyaç tespiti yapılırken gerçek olmayan ve gereksiz durumlardan ziyade, doğru ve gerçek gereksinimlerin neler olduğu tespit edilerek, buna yönelik hizmet verilmektedir.

SNK Şirketler grubunun bir parçası olan SNK Yapı Market hakkında ayrıntılı bilgiyi, kendi resmi sitesini ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×