SNK Yapı Tasarım

SNK Şirketler grubunun bir üyesi olarak tasarım yönünden hizmet veren SNK Yapı tasarım, tüketicilere bu hizmetleri sunmaktadır.

  • İç Mekân
  • Dış Mekân
  • Ürünler
  • Kurumsallar

Firmamızın sağlamakta olduğu bu hizmetlerin alt kategorileri oldukça geniştir. İç mekânlarda mutfak, banyo, tuvalet, yatak odası, makam odası ve daha pek çok yer için tasarım hizmetleri verilmektedir. Bu sayede mekânlardan elde edilen verim arttırıldığı gibi, daha estetik bir görünüm de gerçek olmaktadır. Dış mekânlarda ise fabrika, AVM ve villa gibi yerlerin, dış tasarım ihtiyaçları karşılanarak daha modern bir görünüme kavuşmaları sağlanmaktadır.

SNK Yapı Tasarımın sunduğu ürünler hizmetinde ise yatak, kanepe ve kapı gibi hizmetler sunulmaktadır. Bu ürünlerin kaliteli olması ve şık bir görünüme sahip olması firma tarafından amaçlanmaktadır. Kurumsal hizmetlerde ise bankalara, eğlence yerlerine ve fast-food mekânlarına yönelik destek verilmektedir. Bu sayede alınan verim, en üst dereceye çıkmaktadır.

Eğer SNK Yapı Tasarım hakkında ayrıntılı bilgi almak ya da hizmet edinmek istiyorsanız, resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×