Solar Çatı

pastedGraphic.png

Solar Çatı

Öncelikle, güneş panelleri için temel olarak iki tip montaj sistemi bulunduğunu bilmelisiniz: yere montaj ve çatıya montaj. Çatıya montaj solar panel hizmetimizde sizin için en uygun hizmeti sunup kısa zamanda elektrik üretmenizi sağlıyoruz.

Zemine montaj sistemleri, temelde hanehalklarının arka bahçelerinde veya geniş arazi çiftliklerinde zemine kurulur. Bu tip sistemler kolay bakım, iyi soğutma sistemleri ve esnek tasarımlar gibi birçok avantaja sahiptir. Ancak, düşük montaj süreleri, yüksek maliyetler ve rekreasyon için kullanılabilecek arazilerin arka bahçelerin kullanımı gibi bazı dezavantajları da sunmaktadır.

Zemine montaj sistemlerinin avantajlarını ve dezavantajlarını sunarken, çatıdaki solar panel sistemlerini tercih etmek isteyebilirsiniz. Bunlar size aşağıdaki gibi avantajlar sağlayabilir:

  • Hızlı kurulum süreleri
  • Düşük kurulum maliyeti
  • Hanehalkının değerini artırabilir
  • Çatınız için koruma
  • Daha iyi güneşlenme

Çatı sistemlerinin avantajlarından en önemlisi çatınızı korumalarıdır, bu yüzden de ona zarar vermeleri mümkün olmaz. Çatıdaki sistemlerdeki kurulum prosedürüne bir göz atmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz..

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×