Solar Proje

pastedGraphic.png

Solar Projelendirme

Günümüzde güneş ısısından elektrik üretmek çok basit hale geldi. Okullar, hastaneler, fabrikalar, hatta özel veya kamu kurumları bile artık kolaylıkla güneşten elektrik üretmeye başlıyor ve giderlerini azaltıp artan elektriği satabiliyorlar. Bizler de herhangi bir solar projenizde sürecin başından itibaren sizlerle birlikte çalışarak bu projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Kendi elektriklerini üreten sosyal tesisler gibi orta ölçekli kullanıcılara yönelik Türkiye’de dizel enerji üretiminin maliyeti son birkaç yılda önemli ölçüde artmış ve elektrik şebekesi günlük kesintilerden etkilenmeye devam etmesinin yanında sürekli artan zamlar işletme ve ev hanelerinin belini bükmüştür. Bu bağlamda orta ölçekli güç kullanıcıları acilen enerji maliyetlerine alternatifler aramaktadırlar.

 

Türkiye’ye teknoloji ve pazar geliştirme bilgi birikimi aktarma konusunda daha geniş bir Türk ve diğer uluslar arası ortaklıklarda sanayi girişiminin bir parçasıdır. Amaç, orta ölçekli enerji kullananlara rekabetçi güneş enerjisi getiren bir piyasa dinamiğinin geliştirilmesini kolaylaştırmaktır. Elektrik, işletmelerin bel kemiğidir ve Türk firmaların büyük çalışkan potansiyelini açığa çıkaracak ve modernleşmesine yardımcı olacak güvenilir ve uygun fiyatlı güneş enerjisine ulaşmayı hak ediyorlar. Sizler de proje bazlı solar enerji üretimi için bizimle iletişime geçebilir ve projeniz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Call Now ButtonHemen Teklif Al
×